Seminaras W-WS

win-win SANTYKIAI:  Kaip tartis ir sutarti ?

 

Geri santykiai darbe ir šeimoje užtikrina puikią savijautą, didina darbingumą, skatina kūrybiškumą. Gebėjimas sutarti, efektyviai bendradarbiauti yra apvainikuojamas kiekvieno nario asmeniniu pasitenkinimu, aukštesne saviverte ir puikiais prasmingos veiklos rezultatais.

Tačiau dažnai  situacija šeimose, kolektyvuose,  klasėse, grupėse būna gerokai prastesnė nei norėtume. Asmeninės ambicijos, iššaukiantis elgesys, nepagarba,  nenoras girdėti ir priimti kito, negebėjimas tinkamai išreikšti norų, lūkesčių, kritikos,  pastabų,  apginti savo nuomonę, kelia įtampą, didina nerimą, iššaukia konfliktines situacijas ir netgi veda link beviltiškumo kuomet svyra rankos ir jau nebežinome ko besigriebti...

 • Kaip kalbėti, kad girdėtų?
 • Ką sakyti, kad išgirstų?
 • Ką daryti, kad išklausytų ?
 • Kaip pasakyti, kad suprastų?
 • Kaip paprašyti, kad padarytų ?
 • Kaip tartis, susitarti ir sutarti ?


Į šiuos ir kitus JUMS aktualius bendravimo ir bendradarbiavimo  klausimus atsakymus gausite seminare-mokymuose bei: 

 • a)  Atrasite 5 KELIUS, kaip galima tartis;
 • b)  4K metodas padės Jums draugiškai  sutarti;
 • c)  Įvaldę  AŠ KALBĄ greičiau susitarsit;
 • d) Remdamiesi  EMOCINE SUTARTIMI sukursite ar atstatysite pagarbos, bendradarbiavimo ir pasitikėjimo santykius šeimoje, kolektyve ar grupėje.

 

Kam skirti šie mokymai?

 Skirta visų lygių vadovams: šeimos :), įmonės, klasės, verslo grupės ir kt.  Naudinga atsakingiems tėvams, kuriems rūpi geri santykiai su vaikais, kitais šeimos nariais  ir visais aplinkiniais. Jauniems ir vyresniems, visiems siekiantiems tobulėjimo, bendradarbiavimo ir piukios kasdieninės savijautos.


Seminarą - mokymus veda 

Lektorė, pokyčių ir streso valdymo ekspertė Rita Regalė


 

Mokymų trukmė: 4-6 val.

Papildoma vertė:   Įteiksime sertifikatą, patvirtinantį Jūsų įgytas žinias bei įgūdžius.

Sužinokite daugiau ir užsakykite mokymus savo organizacijai : +370 663 66766 , info@tsprendimai.lt

 

 

Parsisiųskite NEMOKAMĄ Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:

Parsisiųskite NEMOKAMĄ Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

2019 metais

Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !

Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

2019 metais

Atsiliepimai

Prieš pradedant 21 d. pokyčių programą buvau visiškai be energijos, viskas slydo iš rankų ir iš po kojų... Ši programa buvo raktas į naują, kitoki gyvenimą, pradėjau geriau suprasti save ir kitus, atsirado pasitikėjimas savo jėgomis, pasikeitė laisvalaikis ir atsirado DAUG geresne emocine ir fizine būsena! DĖKOJU JUMS RITA !

Artūras J.

Noriu padėkoti Ritai viso mūsų kolektyvo vardu už puikią visos komandos motyvaciją. Po iš ties puikių mokymų kolektyvas kibo į darbus tarsi visi kolektyvo nariai būtų grįžę iš atostogų, jautėsi ryškus nuotaikos pakylėjimas, kas puikiai atsiliepė galutiniame rezultate, t.y. darbo kokybėje. Ačiū už įkvėpimą ir motyvaciją tobulėti, judėti ir netrypčioti vienoje vietoje, o dairytis aplinkui ir matyti perspektyvą.

 

„Pabo Latino“ klubo vadovas Gintas Teslia

“Norėdamas efektyvinti savo paties ir savo įmonės veiklą, priėmiau Ritos pasiūlymą įmonės konsultacijai. Turėjome apytiksliai pusantros valandos pokalbį, per kurį man pavyko išsiaiškinti mane ribojančius veiksnius, susidėlioti veiksmų planą, ką turėčiau daryti, kad pašalinčiau ribojančius veiksnius. Esu labai nustebintas, kad konsultacija tuo nesibaigė, gaunu nuolatinį rūpestį, kad veiksmai būtų pritaikyti, tas jau duoda atitinkamų rezultatų“. 

Donatas Brikas


TAVO GREITASIS 

( RE ) STARTAS