> Naujienos/straipsniai

 

2019 rugpjūtis / kalbino Virginija Barštytė

Kaip “pasikinkyti” traukos dėsnį?

 

Ne vienas esame girdėję apie traukos dėsnį. Galbūt skaitėme knygą ar žiūrėjome filmą „Paslaptis“ (The secret), taigi žinome, kad mūsų mintys materializuojasi. Kitaip tariant, jeigu svajosi, labai norėsi, tai ir turėsi. Ar tikrai? Klausiame šia tema seminarus vedančios lektorės, pokyčių ir streso valdymo ekspertės Ritos Regalės. 

Galbūt jūs turite pavyzdžių iš savo pačios gyvenimo, kai tai išsipildė?

Kai aš pagimdžiau savo pirmagimę dukrytę (o ji gimė dar praeitam šimtmety), nusipirkau knygą „Pirmieji kūdikio metai“, ir ten buvo vieta užrašams, skirtiems mamos palinkėjimams surašyti. Aš, kaip atsakinga mama, viską kruopščiai užpildžiau. Parašiau, kaip aš ją įsivaizduoju užaugusią, ko jai linkiu, apie kokius santykius su ja svajoju, apie tai, kokių dukters jausmų man norėčiau. Ir, žinoma, praėjus pirmiesiems metams, šią knygą padėjau į šalį. Po 17 metų aš ją netikėtai aptikau, ir savo nuostabai ir džiaugsmui suvokiau, kad linkėjimai išsipildė. Iškart sunerimau, nes... tęsinį skaitykite čia>>>> 

----->>><<<-----

 

2019 liepa / kalbino Virginija Barštytė

Ilga kelionė laimės link

I

Laimė – tai kasdienybės pilnatvė: puikūs tarpusavio santykiai šeimoje, gera sveikata, kūrybiškas darbas, visavertis poilsis bei pramogos. Šiuolaikinis žmogus, tikėdamasis rasti laimę, siekia karjeros, kuria verslą, kurį paprastai lydi didesnės galimybės, prabanga. Deja, daugelis taip ir neatranda laimės, nes susiduria su papildomais komponentais – dideliu stresu, apgailėtinais santykiais, nuolatiniu nerimu ir baime viską prarasti. Apie tai kalbamės su lektore, pokyčių ir streso valdymo eksperte Rita Regale, tvirtinančia, kad ir ji pati neseniai nutolo nuo tokio gyvenimo būdo. Štai jos istorija.

„2012 metų pavasarį po ilgų atidėliojimų išsivadavau iš vienos varginančios veiklos ir dalį laiko leidau pajūryje – užsiėmiau organizuoti šeimai priklausančių poilsio vasaros namelių atnaujinimą Šventojoje. Tuo metu gyvenome su šeima Kaune. Dažniausiai į pajūrį važiuodavau savo senstelėjusiu automobiliu. Kartą sutuoktinis pasiūlė apžiūrėti šiek tiek naujesnį „Volvo“. Jo manymu, su juo aš jausiuosi smagiau. Išbandžiusi sidabrinį visureigį ir išgirdusi apie jo sunaudojamų degalų kiekį, pasakiau, kad nebūsiu nuolatinė „benzino kolonėlės“ klientė kelyje Kaunas–Šventoji. Dar pajuokavau, kad norėčiau rudos spalvos automobilio, tokio tuo metu nė akyse nebuvau mačiusi. Kažkurį rudens savaitgalį mūsų namuose smagiai leidome vakarą su bičiuliais, ir mano vyras „pasiguodė“ neva norėtų nupirkti žmonai modernesnį automobilį, bet ji ...tęsinį skaitykite čia>>>>

----->>><<<-----
 
 
2019 liepa / Pokalbis radijo laidoje:

Kasdienybės kultūra redaktorė (LRT klasija) V. Melnikienė pakvietė atvykti pasikalbėti apie tai "Kaip  svajonės keičia pasaulį ir mus?"
Nors yra sakoma, kad žmogus planuoja, o Dievas juokiasi, bet svajoti verta ir patartina labai atsakingai. Spauskite ant nuotraukos žemiau, klausykite radijo įrašo ir išgirskite: kaip ir kodėl?

Kaip svajonės keičia mus ir pasaulį?

----->>><<<-----

 

2019 birželis / kalbino Danguolė Andrijauskaitė

Subtilieji minties ir veiksmo mainai  

Kas mus stipriausiai gali skatinti įgyvendinti svajones, siekius? Kur idėjų ir kūrybinių jėgų –  pačių tikriausių dovanų – šaltiniai? Ir gal tai visiškai ne dovanos, o mūsų pačių galios ir valia?

Lektorė, asmeninių pokyčių bei streso valdymo ekspertė Rita Regalė pasakoja apie drąsą ugdyti savas galias, rasti tinkamiausius sprendimus ir imtis juos realizuoti.

 Gyvenimo kelyje svarbūs visi sutikti bendrakeleiviai, visos situacijos, taip pat ir nepalankios, - tai gera mums linkintys mokytojai. O kas, Jūsų nuomone, yra svarbiausia sėkmingo gyvenimo kelyje?

Vidinė ramybė yra pamatas. Jeigu nori būti kuo nors ypatingas ir svarbus, gyventi sėkmingai, visada būk ramus. Berods, tai V. Čerčilio mintis. Jau kuris laikas taip gyvenu. Jeigu prastos savijautos priežastį įsivaizduotume kaip negatyvios energijos kamščius savyje ir juos pašalintume, beliktų įsileisti dvasinę-kūrybinę energiją ir ji taptų dominuojanti. Žmogui labai daug suteikia būsena, kurią jis patiria suvaldęs savo emocijas, kitaip tariant – kai jam jau nebėra ko valdyti, kai jis išsigydė praeities žaizdas ir ant nieko nebepyksta, dėl nieko nesigaili, kai beveik neliko baimių ir klaidingų įsitikinimų, kai jis niekam nejaučia pavydo, nesielvartauja dėl to ką prarado, kai mažai belikę aistrų. Aistrą supraskime tinkamai. Aistra darbui – tai .... visą straipsnį skaitykite ČIA>>>

---->>><<<-----

 

2019 birželis/ kartu su Reda Aramininiene 

Redos pokyčiai su Greituoju (RE)STARTU 

Nors šiais dažnai stiprokai marketingo įrankiais apdorotos realybės laikais ir sunku nesusimaišyti kas tikra, o kas labai pagražinta, tačiau man labai smagu dalintis tikra Redos A. istorija prie kurios atsiradimo džiaugiuosi, kad prisidėjau ir aš:

"Dar prieš keletą mėnesių, būtumėte manęs paklausę „Kaip tau sekasi?“, būčiau mandagiai atsakiusi „Gerai“ ir iškarto nukreipusi pokalbio temą kita linkme. Nesu linkusi atvyrauti apie savo emocinę būseną, todėl dažnu atveju ištartas mandagus atsakymas, neatspindi tikrosios vidinės būsenos. Iš tikrųjų jaučiausi prastai. Pasimetusi, nusivylusi, pilna baimių ir nepasitikėjimo. Diena iš dienos, ši vidinė būsena vis sunkėjo ir tarsi tamsūs lietaus debesys kaupėsi virš mano galvos. Suvokiau, kad reikia imtis vidinių pokyčių, tačiau neskyriau tam jokių pastangų. Pasinėrusi į savigraužą, plaukiau rankas nuleidusi pasroviui...>>>tęsinys "

Visą Redos istoriją rasite žurnale "Inspire" arba paspaudę ČIA>>

straipsnį skaitykite paspaudę ČIA>>

----->>><<<-----

 

2018 sausis/ kalbėjosi Virginija Barštytė

Jei visi vadovautumės dešimčia Dievo įsakymu…

Rita Regalė – lektorė, streso ir pokyčių valdymo ekspertė bei kaučerė teigia, kad pasikeitus pačiam pasikeičia ir pasaulis.

Kas yra kaučeris?

Kaučeris (angl. „coach“ – treneris) – tai profesionalas, kuris kryptingai formuluodamas klausimus skatina žmogų savyje atrasti reikalingų gebėjimų, skatinančių užsibrėžti ambicingų tikslų, padeda numatyti konkrečius veiksmus jiems pasiekti ir išlaikyti balansą darbiniame ir asmeniniame gyvenime. Kalbant paprasčiau, kai žmogui užduodi klausimų, į kuriuos jis ne iš karto gali atsakyti, jis ima mąstyti plačiau, ieško išeities. Be to, esu baigusi psichologiją.

Ar jūs, kaip ir psichologai, bandote sugrąžinti žmogų į vaikystę?

Tai vienas iš metodų, nes mūsų pasaulėžiūrą formuoja artimiausia aplinka ir ankstyvoji patirtis, taigi vaikystė – šeima, mokytojai, draugai. Manoma, kad vaikas gimsta tarsi balta lenta, nors aš mąstau šiek tiek kitaip. Tikiu, kad gimdamas jis atsineša tam tikrą informaciją, bet ... tęsinį skaitykite ČIA>>>

----->>><<<-----

 
Archyvas/ ŽINIASKLAIDOJE:


http://www.verslimama.lt/versli-mama-rita-si-programa-netinka-tingiems-siauro-mastymo-bambekliams/?fbclid=IwAR1SzvKrcpfnUuc--i7IXwnPVpqU1qRsIuMMjQQHIbD5C2wIgA5XKA5tVGg

http://www.verslimama.lt/versli-mama-rita-kuriai-paklusta-stresas-ir-pokyciai/

http://valstietis.lt/antra-kategorija/jei-visi-vadovautumes-desimcia-dievo-isakymu/

https://www.facebook.com/Alfa.lt/videos/10155073900792385/

http://www.alfa.lt/straipsnis/49803795/per-streso-valdyma-i-save

http://etaplius.lt/stresas-baubas-kuri-imanoma-iveikti/

http://www.diena.lt/naujienos/sveikata/psichologija/streso-valdyma-i-save-675132#.VNzhgPmUdzU

http://klaipeda.diena.lt/naujienos/sveikata/psichologija/streso-valdyma-i-save-675132#.VNzU6PmUdzU

http://psichika.eu/blog/per-streso-valdyma-save/

 

 

Parsisiųskite NEMOKAMĄ Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:

Parsisiųskite NEMOKAMĄ  Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

2019 metais

Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !

Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

2019 metais

Atsiliepimai

Prieš pradedant 21 d. pokyčių programą buvau visiškai be energijos, viskas slydo iš rankų ir iš po kojų... Ši programa buvo raktas į naują, kitoki gyvenimą, pradėjau geriau suprasti save ir kitus, atsirado pasitikėjimas savo jėgomis, pasikeitė laisvalaikis ir atsirado DAUG geresne emocine ir fizine būsena! DĖKOJU JUMS RITA !

Artūras J.

Noriu padėkoti Ritai viso mūsų kolektyvo vardu už puikią visos komandos motyvaciją. Po iš ties puikių mokymų kolektyvas kibo į darbus tarsi visi kolektyvo nariai būtų grįžę iš atostogų, jautėsi ryškus nuotaikos pakylėjimas, kas puikiai atsiliepė galutiniame rezultate, t.y. darbo kokybėje. Ačiū už įkvėpimą ir motyvaciją tobulėti, judėti ir netrypčioti vienoje vietoje, o dairytis aplinkui ir matyti perspektyvą.

 

„Pabo Latino“ klubo vadovas Gintas Teslia

“Norėdamas efektyvinti savo paties ir savo įmonės veiklą, priėmiau Ritos pasiūlymą įmonės konsultacijai. Turėjome apytiksliai pusantros valandos pokalbį, per kurį man pavyko išsiaiškinti mane ribojančius veiksnius, susidėlioti veiksmų planą, ką turėčiau daryti, kad pašalinčiau ribojančius veiksnius. Esu labai nustebintas, kad konsultacija tuo nesibaigė, gaunu nuolatinį rūpestį, kad veiksmai būtų pritaikyti, tas jau duoda atitinkamų rezultatų“. 

Donatas Brikas


TAVO GREITASIS 

( RE ) STARTAS