> Video

---1---

Mano dovanos Jums 21 GERUMO DIENOS proga:

--- 2 ---

2018 gruodžio 4 d. oficiali  socialinės inciatyvos  21 Gerumo Diena pradžia. Apie ką, kodėl ir kam tai skirta, apie tikslus ir lūkesčius išsamiai video pokalbyje:

Jei Jums tai artima, suprantama, priimtina, tuomet nuoširdžiai kviečiame dalyvauti, palaikyti mintimis ir veiksmais ir jungtis prie grupės Facebook:   https://www.facebook.com/groups/2187211654932627

--- 3 ---

Derybų šeimoje ir versle bei konfliktinių situacijų sprendimo patirtimi dalinamės su portalo Versli Mama vyr. redaktore Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė.

Daugiau naudingų įžvalgų, įrankių, sėkmingų derybinkų naudojamų strategijų, taktikų bei paprastų gyvenimiškų receptų jau 2018 lapkričio 29d. mokymuose online: Kaip spręsti konfliktą, laimėti derybas? >>>

--- 4 ---

Baltojo Kaspino festivalis ir diskusija seime apie psichologinį smurtą šeimoje:

--- 5 ---

Artėjant lapkričio šventėms su portalo Versli Mama vyr. redaktore Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė susiruošėme diskutuoti apie netekties ir praradimų dovanas ir skausmą, tačiau pradžioje pokalbis pakrypo apie  "Šiurpnaktį" bei liaudies išmintį: "Apie mirusius arba gerai arba nieko"

--- 6 ---

Geros savijautos receptus, emocijų, streso priežastis, pasekmes ir  valdymo galimybes aptariame su Versli Mama vyr. redaktore Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė

 

Daugiau įžvalgų, sprendimų ir harmoningo gyvenimo receptų pokalbiuose ir video įrašuose: 

 

Parsisiųskite NEMOKAMĄ Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:

Parsisiųskite NEMOKAMĄ  Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

2019 metais

Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !

Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

2019 metais

Atsiliepimai

Prieš pradedant 21 d. pokyčių programą buvau visiškai be energijos, viskas slydo iš rankų ir iš po kojų... Ši programa buvo raktas į naują, kitoki gyvenimą, pradėjau geriau suprasti save ir kitus, atsirado pasitikėjimas savo jėgomis, pasikeitė laisvalaikis ir atsirado DAUG geresne emocine ir fizine būsena! DĖKOJU JUMS RITA !

Artūras J.

Noriu padėkoti Ritai viso mūsų kolektyvo vardu už puikią visos komandos motyvaciją. Po iš ties puikių mokymų kolektyvas kibo į darbus tarsi visi kolektyvo nariai būtų grįžę iš atostogų, jautėsi ryškus nuotaikos pakylėjimas, kas puikiai atsiliepė galutiniame rezultate, t.y. darbo kokybėje. Ačiū už įkvėpimą ir motyvaciją tobulėti, judėti ir netrypčioti vienoje vietoje, o dairytis aplinkui ir matyti perspektyvą.

 

„Pabo Latino“ klubo vadovas Gintas Teslia

“Norėdamas efektyvinti savo paties ir savo įmonės veiklą, priėmiau Ritos pasiūlymą įmonės konsultacijai. Turėjome apytiksliai pusantros valandos pokalbį, per kurį man pavyko išsiaiškinti mane ribojančius veiksnius, susidėlioti veiksmų planą, ką turėčiau daryti, kad pašalinčiau ribojančius veiksnius. Esu labai nustebintas, kad konsultacija tuo nesibaigė, gaunu nuolatinį rūpestį, kad veiksmai būtų pritaikyti, tas jau duoda atitinkamų rezultatų“. 

Donatas Brikas


TAVO GREITASIS 

( RE ) STARTAS