> Seminarai, mokymai įmonėms, organizacijoms

Mėgstamiausios Ritos Regalės vedamų mokymų temos: 

---- 1 ----

Efektyviausia

EMOCIJŲ VALDYMO FORMULĖ

3 strategijos + 3 technikos + praktinė sesija

aprašymą rasite ČIA >>

 

---- 2 ----

5EŽ METODAS bet kokiai problemai išspręsti !

Tai 5 esminiai žingsniai, kuriuos naudodami, Jūs patys be niekieno pagalbos galėsite susitvarkyti su bet kokia nesėkme ir išsispręsti visas sudėtingas situacijas.

aprašymą rasite ČIA >>

 

---- 3 ----

win-win SANTYKIAI:  Kaip tartis ir sutarti ?

Geri santykiai darbe ir šeimoje užtikrina puikią savijautą, didina darbingumą, skatina kūrybiškumą. Gebėjimas sutarti, efektyviai bendradarbiauti yra apvainikuojamas kiekvieno nario asmeniniu pasitenkinimu, aukštesne saviverte ir puikiais prasmingos veiklos rezultatais.

Tačiau dažnai  situacija šeimose, kolektyvuose,  klasėse, grupėse būna gerokai prastesnė nei norėtume. Asmeninės ambicijos, iššaukiantis elgesys, nepagarba,  nenoras girdėti ir priimti kito, negebėjimas tinkamai išreikšti norų, lūkesčių, kritikos,  pastabų,  apginti savo nuomonę, kelia įtampą, didina nerimą, iššaukia konfliktines situacijas ir netgi veda link beviltiškumo kuomet svyra rankos ir jau nebežinome ko besigriebti...

aprašymą rasite ČIA >>

 

---- 4 ----

HARMONIJOS RECEPTAI šeimoje ir veikloje bei efektyviausi STRESO, KONFLIKTŲ valdymo įrankiai

aprašymą rasite  ČIA >>

Parsisiųskite NEMOKAMĄ Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:

Parsisiųskite NEMOKAMĄ  Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

2019 metais

Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !

Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

2019 metais

Atsiliepimai

Prieš pradedant 21 d. pokyčių programą buvau visiškai be energijos, viskas slydo iš rankų ir iš po kojų... Ši programa buvo raktas į naują, kitoki gyvenimą, pradėjau geriau suprasti save ir kitus, atsirado pasitikėjimas savo jėgomis, pasikeitė laisvalaikis ir atsirado DAUG geresne emocine ir fizine būsena! DĖKOJU JUMS RITA !

Artūras J.

Noriu padėkoti Ritai viso mūsų kolektyvo vardu už puikią visos komandos motyvaciją. Po iš ties puikių mokymų kolektyvas kibo į darbus tarsi visi kolektyvo nariai būtų grįžę iš atostogų, jautėsi ryškus nuotaikos pakylėjimas, kas puikiai atsiliepė galutiniame rezultate, t.y. darbo kokybėje. Ačiū už įkvėpimą ir motyvaciją tobulėti, judėti ir netrypčioti vienoje vietoje, o dairytis aplinkui ir matyti perspektyvą.

 

„Pabo Latino“ klubo vadovas Gintas Teslia

“Norėdamas efektyvinti savo paties ir savo įmonės veiklą, priėmiau Ritos pasiūlymą įmonės konsultacijai. Turėjome apytiksliai pusantros valandos pokalbį, per kurį man pavyko išsiaiškinti mane ribojančius veiksnius, susidėlioti veiksmų planą, ką turėčiau daryti, kad pašalinčiau ribojančius veiksnius. Esu labai nustebintas, kad konsultacija tuo nesibaigė, gaunu nuolatinį rūpestį, kad veiksmai būtų pritaikyti, tas jau duoda atitinkamų rezultatų“. 

Donatas Brikas


TAVO GREITASIS 

( RE ) STARTAS