> Atsiliepimai

“Noriu padėkoti Ritai viso mūsų kolektyvo vardu už puikią visos komandos motyvaciją. Po iš ties puikių mokymų, kolektyvas kibo į darbus tarsi visi kolektyvo nariai būtų grįžę iš atostogų, jautėsi ryškus nuotaikos pakylėjimas, kas puikiai atsiliepė galutiniame rezultate, t.y. darbo kokybėje. Ačiū už įkvėpimą ir motyvaciją tobulėti, judėti ir netryptičioti vienoje vietoje, o dairytis aplinkui ir matyti perspektyvą.” /„Pabo Latino“ klubo vadovas Gintas Teslia/

Vilija Š.: Nuoširdi padėka už kitokį šeštadienį, už galimybę išgirsti ne vien tik savo mintis. Kuo didžiausios sėkmės dalinantis ypatingomis dovanomis. Seminaras man buvo tikslingas ir net neabejoju, kad seminare pateikta informacija ir praktikos bus naudingos. Labiausiai patiko temos aktualumas ir jauki auditorija ir žinoma rekomenduoju seminarą kitiems ir būtų įdomu dalyvauti tolimesniuose Ritos Regalės mokymuose. Ačiū. Sėkmės. Ir, tikiuosi, dar pasimatysime:)

 “Norėdamas efektyvinti savo paties ir savo įmonės veiklą, priėmiau Ritos pasiūlymą įmonės konsultacijai. Turėjome apytiksliai pusantros valandos pokalbį, per kurį man pavyko išsiaiškinti mane ribojančius veiksnius, susidėlioti veiksmų planą, ką turėčiau daryti, kad pašalinčiau ribojančius veiksnius. Esu labai nustebintas, kad konsultacija tuo nesibaigė, gaunu nuolatinį rūpestį, kad veiksmai būtų pritaikyti, tas jau duoda atitinkamų rezultatų“. /Donatas Brikas, UAB “Saviugdos Mokykla”/

Labai dėkingas už įkvepiantį naujam požiūriui susitikimą! Linkiu didelės sėkmės ir būtinai apsilankysiu  kituose Jūsų seminaruose... /Arvydas R., UAB “Želdynėlis“/

“Seminare gautos žinios pritaikomos tiek asmeniniame gyvenime, bendraujant su vaikais ir partneriu, tiek darbe, bendraujant su klientais. Gavau praktinių patarimų, kaip vesti pokalbį konflikto metu, derybose. Pristatytas fizinių pratimų derinukas, kuris puikiai padeda atsikratyti įtampos po sunkios darbo dienos ar suvaldyti jaudulį prieš svarbų įvykį. Metodika padeda ne tik valdyti stresą, bet ir bendraujant, draugaujant, mylint. Rekomenduoju!”/Inga A. , UAB "Pretendentas"/

“Aš ištikrųjų esu labai patenkinta Jūsų seminaru, kadangi tai nebuvo tuščias teorinių žinių pristatymas, o buvo labai daug gyvenimiškos patirties perteiktos su konkrečiais pavyzdžiais ir labai gerai, kad mes visi bendravome tarpusavyje. Ir aš manau, kad toksai praktinis požiūris ir labai adaptuotas paprastiems žmonėsm davė daugiausia naudos man. Ir aišku, kad reikia  eiti toliau ir kilti į tą viršūnę, nes labai jau nesinori  būti tuose neigiamuose laukuose, nors jie mus ir tempia kiek galėdami žemyn… Bet mes nepasiduosim!!! Ačiū labai ir sėkmės Jums.” /Rita, UAB “Lintera”/

“Manau, kad šis seminaras duoda labai daug naudos asmenybės tobulėjimui, labai norėčiau, kad jį išklausytų mano šeimos nariai ir visos draugės, todėl rekomenduosiu visiems. Labai dėkinga už  įdomų ir naudingą  praktinį mokymą”./ Marija, UAB “Lankava”/

Mylimiausi klientai:

AQ Wiring Systems, UAB (www.aqg.se)

UAB LEVI PETERSON LT (www.levipeterson.com)

ASO Vilniaus rajono vietos veiklos grupė (http://www.vrvvg.lt/)

Alytaus verslo konsultacinis centras ( www.avkc.lt)

VŠĮ TARPTAUTINĖ LYDERYSTĖS AKADEMIJA (www.tla.lt)

Provident Polska S.A. Filialas "Provident Finansai"

UAB “Moore Stephens Vilnius"

UAB "Schindler-Liftas"

UAB "Olego transportas"

„Pabo Latino“ (http://pabolatino.lt)

AB „Lėvuo“

UAB „Raidos idėjos“

MB "Protingi",

 MB “Modomex”

UAB “Enilit”

VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras

UAB “Lintera”

UAB "Veroloda"

UAB “Želdynėlis “

Klaipėdos lopšelis „Alksniukas“

Klaipėdos lopšelis -darželis „Liepaitė“

UAB „ Delteka“

UAB "Pretendentas"

UAB “Lankava”

UAB „Elsis PRO“ 

UAB  "Dufanai"

MB "Medinux"

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija

Sodyba VIENKIEMIS ( J. Šoblinskienės Įmonė)

UAB DANFOSS

 Antstolė Nemira Šiugždaitė

UAB „Raudonių ūkis“

daugiau atsiliepimų:

Loreta, Klaipėda: Ačiū. Seminaras labai patiko, pranoko mano lūkesčius. Ir pailsėjau, ir praplėčiau sąmoningumą. Žinios apie emocinę sutartį leido suprasti dalies konfliktų su artimais žmonėmis priežastis. Vis dar gromuliuoju gautą informaciją. Jaučiuosi labai dėkinga. Viso geriausio! Pagarbiai Loreta J.

Alina S. Seminaras patiko. Pateisino lūkesčius. Labiausiai patiko seminare praktinė dalis. Šio seminaro metu gauta praktinės patirties taikymo informacija patvirtino, kad taikau tam tikrą techniką tikslingai. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šį seminarą. Jaučiuosi tvirtesnė. Rekomenduoju. Sėkmės Ritai, kuriant ir gerinant mūsų visuomenės santykius.

Jolanta K. Labiausiai patiko seminare lektorės laisva laikymosi forma, jos mokėjimas suvaldyti šnekius dalyvius. Suprantamas terminų paaiškinimas, paprasta dėstymo forma. Pateikta informacija ir praktikos bus naudingos, kaip sakė lektorė ir pati jau įsitikinau, kad mes jau daug ką skaitėme, daug ką žinome, bet nesame matę ar girdėję tam tikrų dalykų/reiškinių visumos, bendro apibūdinimo ar konkretaus apibrėžimo su praktiniu panaudojimu. Esu patenkinta, kad būdama po operacijos radau jėgų sudalyvauti šiame seminare, nes man jo labai reikėjo. Ačiū lektorei ir organizatoriams.

Birutė N. Seminaras labai patiko, labai aktuali šio įtempto laikmečio tema. Išsamiai, koncentruotai, aiškiai pateikiama informacija, duota praktinė technika, nuoširdus lektorės bendravimas, pilnas jos atsidavimas auditorijai, noras suteikti daugiau žinių neskaičiuojant apibrėžto laiko limito. Man norėtųsi dar daugiau jos sukauptų praktinių žinių išgirsti. Rekomenduoju.

Jurga B. Dėkoju už streso valdymo pratimus. Seminaras buvo tikrai naudingas, jau rekomendavau ir kitiems.

Algirdas G. Seminaras patiko. Lektoriaus gyvumas ir tai, kad pateikiama medžiaga su daugybe iliustracijų, bei pratimų, todėl galėjo tęstis dar ilgiau.

Andrius D. Labiausiai patiko sužinoti apie energijos pasiskirstymą, pratimai. Rekomenduoju.

Evelina D. Praktiniai patarimai, aiškios technikos ir daug naudingos informacijos. Kadangi buvo labai įdomu, trukmė gali būti ir ilgesnė, nes norisi kuo daugiau sužinoti. Seminare gauta informacija ir praktikos bus tikrai naudingos. Rekomenduočiau seminarą ir kitiems. Ačiū už įdomiai ir naudingai praleistą laiką.

Rima M. Man labiausiai patiko aiškiai išdėstytos technikos ir jų paaiškinimas. Dėstytoja puikiai valdė situaciją. Laikas pralėkė žaibiškai. Praktiniai dalykai bus naudingi. Ačiū. Pajutau, kad jūs padarėte mus geresniais.

Rasa Č. Seminaras buvo labai vertingas. Sėkmingai taikau fizinius pratimus.

Lina M. Per trumpą laiką buvo pateikta daug informacijos, vyko praktinis mokymas. Tiesiog pajutau skirtumą, nes prisistatydami kažkiek nervinomės, o po pratimų aš pajutau atsipalaidavimą. Nesinorėjo išeiti. Ačiū Ritai, kad nežiūrėjo į laikrodį. Esant galimybėms, dalyvausiu ir kituose Ritos Regalės seminaruose. Rekomenduoju ir kitiems

Rasa B.:  Ačiū už renginį, gavau įdomios informacijos ir papildomos motyvacijos :)

Nida: "Ačiū labai. Buvo malonu Jūsų klausytis, tikrai gera informacija. Džiaugiuosi, kad nepatingėjau:)) Kūrybinių projektų ir darbų. Nuoširdžiai, Nida

Kazimieras: Ačiū už įdomią diena,  Kaip ir iš kiekvienų mokymų,  taip ir iš šios dienos,  rasim ką pritaikyti savo aplinkoje.  :) 

Atsiliepimai iš po vienos dienos retrito moterims:

 

POKYČIŲ PROGRAMOS DALYVIŲ ATSILEPIMAI :

http://www.tsprendimai.lt/ispudziai#.XKEXoJgzY2z

Parsisiųskite NEMOKAMĄ Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:

Parsisiųskite NEMOKAMĄ  Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

2019 metais

Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !

Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

2019 metais

Atsiliepimai

Prieš pradedant 21 d. pokyčių programą buvau visiškai be energijos, viskas slydo iš rankų ir iš po kojų... Ši programa buvo raktas į naują, kitoki gyvenimą, pradėjau geriau suprasti save ir kitus, atsirado pasitikėjimas savo jėgomis, pasikeitė laisvalaikis ir atsirado DAUG geresne emocine ir fizine būsena! DĖKOJU JUMS RITA !

Artūras J.

Noriu padėkoti Ritai viso mūsų kolektyvo vardu už puikią visos komandos motyvaciją. Po iš ties puikių mokymų kolektyvas kibo į darbus tarsi visi kolektyvo nariai būtų grįžę iš atostogų, jautėsi ryškus nuotaikos pakylėjimas, kas puikiai atsiliepė galutiniame rezultate, t.y. darbo kokybėje. Ačiū už įkvėpimą ir motyvaciją tobulėti, judėti ir netrypčioti vienoje vietoje, o dairytis aplinkui ir matyti perspektyvą.

 

„Pabo Latino“ klubo vadovas Gintas Teslia

“Norėdamas efektyvinti savo paties ir savo įmonės veiklą, priėmiau Ritos pasiūlymą įmonės konsultacijai. Turėjome apytiksliai pusantros valandos pokalbį, per kurį man pavyko išsiaiškinti mane ribojančius veiksnius, susidėlioti veiksmų planą, ką turėčiau daryti, kad pašalinčiau ribojančius veiksnius. Esu labai nustebintas, kad konsultacija tuo nesibaigė, gaunu nuolatinį rūpestį, kad veiksmai būtų pritaikyti, tas jau duoda atitinkamų rezultatų“. 

Donatas Brikas


TAVO GREITASIS 

( RE ) STARTAS