> Stovykla Kanaruose

Sveikatingumo stovykla Kanaruose

TVIRTAS KŪNAS, SVEIKOS EMOCIJOS

2018 m. kovo 13-24 d.

 

 

Artėjant pavasariui verta labiau pasirūpinti sveikata ir gal būt padailinti figūrą, sutvirtinti raumenis ir dvasią, praskaidrinti protą ir užsipildyti geromis emocijomis.

Kai lietuviškas oras nelepina, tai Kanarų gamta, saulė, vandenynas ir malonia šiluma džiuginantis klimatas suteikia geriausias sąlygas kūno ir sielos harmonijai subalansuoti.

Kviečiame Jus į 10 dienų stovyklą su sveikam kūnui, tvirtai sielai, pakilioms emocijoms ir harmoningam gyvenimui puoselėti parengta programa.

 

Stovykloje Jūsų laukia:

 

Aktyvi fizinė veikla >  Kiekvieną rytą pradedame šiaurietiško ėjimo žygiu, mankšta, joga ir maudynėmis vandenyne. Dalyviai aprūpinami kokybiškomis šiaurietiško ėjimo lazdomis.

 

Sveikatinanti augalinė mityba >  Subalansuotas, reikiama energija aprūpinantis maistas ruošiamas  iš vietinių sveikatai palankių augalinių produktų. Pusryčiams geriame tirštą žalią kokteilį iš vaisių, žalumynų ir sėklų. Pietums – šviežių daržovių sriuba ir įvairios salotos. Pavakariams – vaisiai, sveikuoliški gėrimai, vakarienei – daržovių - kruopų troškiniai.

 

Nuotaikingos pažintinės išvykos po salą automobiliu ir pėsčiomis >  Lankysime salos įžymybes ir gražiausias vietas. Derindamiesi prie stovyklos dalyvių fizinio pasirengimo leisimės  į  sudėtingesnes ar lengvesnes keliones.

 

Jūsų komfortu, aktyvia veikla, pakilia nuotaika, kūno ir proto mankšta, rūpinsis bei žiniomis ir praktikomis sveikam, laimingam, harmoningam  gyvenimui užsitikrinti  dalinsis:  

·         Aktyvios gyvensenos pamokas ir praktikas ves sertifikuota šiaurietiško ėjimo instruktorė, keliautoja, įvairių sveikatingumo veiklų organizatorė ir šiuo metu La Palmoje gyvenanti Janina Bazevičienė

·         Jogos ir terapinio kvėpavimo pamokėles ir praktikas praves Jogos mokytoja, tinklaraščio Rojaus sodas įkūrėja ir mylėtoja bei laimingu žmogumi save pristatanti, pozityvia energija besidalinanti  Lilė Lukminaitė

·        Pokyčių ir streso valdymo ekspertė, koučerė, lektorė Rita Regalė pasidalins holistiniu požiūriu į žmogų ir jo sveikatą bei asmeniniais harmoningo gyvenimo receptais ir pažangiausiomis emocijų valdymo praktikomis

·         Praktines subalansuotos augalinės mitybos pamokas ves ir odos priežiūros subtilybėmis dalinsis „Žolinčių akademijos“ ir sveikatos mokyklos „Šermukšnėlė“  vadovė, ilgametė sveiko gyvenimo būdo skleidėja ir praktikė, mitybos principų bei prieskoninių žolelių ir vaistažolių ekspertė Danutė Kunčienė 

 

Degustuodami tradicinius kanarietiškus valgius, dalindamiesi įspūdžiais, patirtimis, džiaugdamiesi naujomis pažintimis ir draugyste, gamtos prieglobstyje stovyklą  užbaigsime įsimintinu atsisveikinimo pikniku

 

Stovyklos vieta: Tazacorte, La Palma, Ispanija

Stovyklos laikas:  2018 m. kovo 13-24 d.

Stovyklos kaina: 767 Eur

!  Užsiregistravus ir apmokėjus  avansą iki  vasario 14d. kaina 597 Eur 

iki vasario 28d.- 667 Eur 

nuo kovo 1d. mokama pilna kaina - 767 Eur

 

Į kainą įskaičiuota:

ü   Pasitikimas oro uoste Lietuvoje  ir pervežimas į stovyklos vietą. Nuvežimas į oro uostą;

ü  Stovyklos programa su maitinimu ir apgyvendinimu privačiame sektoriuje.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių bilietai.

Jūsų patogumui atvykimo ir išvykimo bilietus perkame organizuotai geriausia šiandienos  kaina.

 

Daugiau informacijos:  +370 663 66766,   info@tsprendimai.lt, +370 698 25819,   janina.bazeviciene@gmail.com

 

 

Mažiausiai 7 priežastys kodėl Jums verta vykti į Kanarus:

 

ü Atgausite jėgas, sustiprinsite sielą ir kūną, padailinsite figūrą.

ü Užsipildysite gera energija, įgysite naujų žinių ir vertingų patirčių.

ü Praktine sveikos gyvensenos patirtimi ir pamokėlėmis lengviau ir greičiau susiformuosite sveikos mitybos, kūno priežiūros ir aktyvios gyvensenos įpročius.

ü Profesionalių mokymų dėka išmoksite efektyviau spręsti konfliktines situacijas, valdyti savo ir kitų emocijas, susitvarkyti su įtampa, nerimu, stresu ir kiekvieną dieną jausitės geriau ir geriau.

ü Praturtinsite organizmą natūraliais vitaminais iš kruopščiai atrinkto maisto ir saulės šviesos.

ü Pažinsite unikalų kraštovaizdį, pasimėgausite saule, vandens pramogomis ir smagiomis išvykomis.

ü Sutiksite naujų draugų, bendraminčių su kuriais  praleisite daugybę mielų, prasmingų akimirkų.

 

Parsisiųskite NEMOKAMĄ Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:

Parsisiųskite NEMOKAMĄ  Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

Artimiausi Ritos Regalės SEMINARAI, MOKYMAI, KONSULTACIJOS, RENGINIAI:

Nauja Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !

Nauja Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

Artimiausi Ritos Regalės SEMINARAI, MOKYMAI, KONSULTACIJOS, RENGINIAI:

Atsiliepimai

Noriu padėkoti Ritai viso mūsų kolektyvo vardu už puikią visos komandos motyvaciją. Po iš ties puikių mokymų kolektyvas kibo į darbus tarsi visi kolektyvo nariai būtų grįžę iš atostogų, jautėsi ryškus nuotaikos pakylėjimas, kas puikiai atsiliepė galutiniame rezultate, t.y. darbo kokybėje. Ačiū už įkvėpimą ir motyvaciją tobulėti, judėti ir netrypčioti vienoje vietoje, o dairytis aplinkui ir matyti perspektyvą.

 

„Pabo Latino“ klubo vadovas Gintas Teslia

„Jau kurį laiką buvau sunerimusi dėl nesusikalbėjimo su kolegomis. ” Jie, manęs, vadovo – negirdi …”  ir todėl keliaujame  skirtingais keliais ir vertybės atrodė ne visai tos, apie kurias svajojome pradėdami…taip tikslų nepasieksime… Rita pasiūlė išvynioti tą miglotų emocijų kamuolį: tobulai ilgai klausėsi,  nenuilstamai kreipė prie vertybių išgryninimo. Situacija išsidėliojo, vieni kitus supratome labiau. Dabar esame gerokai laimingesni ir darome tai, apie ką svajojom“. 

 

Daiva Daugvilienė

“Norėdamas efektyvinti savo paties ir savo įmonės veiklą, priėmiau Ritos pasiūlymą įmonės konsultacijai. Turėjome apytiksliai pusantros valandos pokalbį, per kurį man pavyko išsiaiškinti mane ribojančius veiksnius, susidėlioti veiksmų planą, ką turėčiau daryti, kad pašalinčiau ribojančius veiksnius. Esu labai nustebintas, kad konsultacija tuo nesibaigė, gaunu nuolatinį rūpestį, kad veiksmai būtų pritaikyti, tas jau duoda atitinkamų rezultatų“. 

Donatas Brikas