> Apie

Sveiki!

Smagu, kad užsukote į asmeninį Ritos Regalės puslapį :)

Esu lektorė, pokyčių ir streso valdymo ekspertė ir savo gyvenimo misiją sieju su tikslu padėti pagalbos ieškančiam žmogui greičiausiu ir efektyviausiu būdu susigražinti optimalią resursinę būseną, pamatyti tikrąją slegiančios problemos priežastį, paskatinti imtis tikslingų veiksmų ir jaustis kasdien vis geriau ir geriau.

Konsultuoju asmeniškai bei vedu seminarus-mokymus gyvai ir internetu. 

Turiu talentą labai greitai identifikuoti pačių įvairiausių veiklų,  procesų ar asmenybės augimą ribojančius veiksnius  ir padedu surasti optimaliausią sprendimą jiems likviduoti.

Dalinuosi dešimtmečiais kauptomis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis, holistiniu požiūriu, gilesnėmis įžvalgomis, nuoširdžiu dėmesiu, atviru bendravimu, priėmimu ir palaikymu bei asmenine patirtimi ir kompetencija šiose srityse:

•          verslo administravimas ( nuo 1993m.);

•          reklama, rinkodara ( nuo 1997m.);

•          nuosavo verslo kūrimas ( nuo 1999m.);

•          psichologija, konsultacinis koučingas (nuo 2009m.);

•          pokyčių valdymas, asmenybės ugdymas (nuo 2013m.);

•          praktiniai mokymai ir seminarai, išskirtiniai renginai ( nuo 2014m.)

 Pastarąjį savo gyvenimo dešimtmetį tapatinu su gilesniu asmeninės misijos šioje planetoje suvokimu, kurį labai gražiai man nusako senovės kinų išmintis:

“Jei planuoji metus į priekį - sėk ryžius. Jei dešimtmetį - sodink medžius. Jei amžinybę - mokyk žmones.”

Nuo 1999 metų turiu nuosavą verslą. Patikėkite teko praeiti ir ugnį, ir vandenį – nuo sėkmingos verslo pradžios iki visų įmonės vystymo etapų ir krizių, kurios užklupo tiek dėl žmogiškųjų išteklių valdymo, tiek dėl finansinio nepritekliaus, tiek dėl idėjų trūkumo.

Pirmasis mano formalus išsilavinimas yra lengvosios pramonės inžinierė. Tačiau, kai gyvenime teko susidurti su verslo bei asmeninio gyvenimo sunkumais, atsakymų pradėjau ieškoti: psichologijos, marketingo vadybos magistrantūros studijose, daugybėje kursų ir seminarų, pradedant stipraus mąstymo technikos įvaldymu, asmenybės ugdymu, konsultaciniu koučingu ir t.t. Tam paskyriau daugiau nei 15 metų, per kuriuos sukaupiau didelį žinių ir įgūdžių bagažą. Kiekvieną naujai išmoktą techniką patikrinau ir išbandžiau praktiškai realiame gyvenime. Taigi atrinkau ir pristatau Jums tik efektyviausią metodiką.

Esu 14 metų sūnaus ir 23 metų dukros mama. Labai mėgstu keliauti. Esu aplankiusi daugelį šalių iš kurių, ko gero man, egzotiškiausia buvo Kombodža, o simpatiškiausia- Kalifornija. Dievinu kalnų slidinėjimą, gerus filmus ir knygas.

Ir dar noriu pasidalinti viena savo įžvalga: labai dažnai žmogaus patirtis ir išsilavinimas (kurį paliūdija diplomai, sertifikatai, moksliniai laipsniai ir t.t.) nieko bendro neturi su kompetencija, su mokėjimu meistriškai atlikti darbą. Ko gero visi savo artimoje aplinkoje turime daugybę diplomuotų, sertifikuotų specialistų, kurių kompetencija labai abejojame, nes matome kaip jie gyvena, dirba, kokios jų vertybės ir kokie jų veiklos rezultatai. Todėl mano giliu įsitikinimu apie kompetenciją geriausia kalba atlikti darbai ir klientų atsiliepimai.

Nuoširdžiai, Rita Regalė

 

ŽINIASKLAIDOJE:


http://www.verslimama.lt/versli-mama-rita-kuriai-paklusta-stresas-ir-pokyciai/

http://valstietis.lt/antra-kategorija/jei-visi-vadovautumes-desimcia-dievo-isakymu/

https://www.facebook.com/Alfa.lt/videos/10155073900792385/

http://www.alfa.lt/straipsnis/49803795/per-streso-valdyma-i-save

https://miestonaujienos.lt/pokalbis-su-koucere-asmenybes-ugdymo-trenere-rita-regale/

http://etaplius.lt/stresas-baubas-kuri-imanoma-iveikti/

http://www.diena.lt/naujienos/sveikata/psichologija/streso-valdyma-i-save-675132#.VNzhgPmUdzU

http://klaipeda.diena.lt/naujienos/sveikata/psichologija/streso-valdyma-i-save-675132#.VNzU6PmUdzU

http://psichika.eu/blog/per-streso-valdyma-save/

https://youtu.be/AwEAhUNQpG8

Parsisiųskite NEMOKAMĄ Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:

Parsisiųskite NEMOKAMĄ  Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

2019 metais

Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !

Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

2019 metais

Atsiliepimai

Prieš pradedant 21 d. pokyčių programą buvau visiškai be energijos, viskas slydo iš rankų ir iš po kojų... Ši programa buvo raktas į naują, kitoki gyvenimą, pradėjau geriau suprasti save ir kitus, atsirado pasitikėjimas savo jėgomis, pasikeitė laisvalaikis ir atsirado DAUG geresne emocine ir fizine būsena! DĖKOJU JUMS RITA !

Artūras J.

Noriu padėkoti Ritai viso mūsų kolektyvo vardu už puikią visos komandos motyvaciją. Po iš ties puikių mokymų kolektyvas kibo į darbus tarsi visi kolektyvo nariai būtų grįžę iš atostogų, jautėsi ryškus nuotaikos pakylėjimas, kas puikiai atsiliepė galutiniame rezultate, t.y. darbo kokybėje. Ačiū už įkvėpimą ir motyvaciją tobulėti, judėti ir netrypčioti vienoje vietoje, o dairytis aplinkui ir matyti perspektyvą.

 

„Pabo Latino“ klubo vadovas Gintas Teslia

“Norėdamas efektyvinti savo paties ir savo įmonės veiklą, priėmiau Ritos pasiūlymą įmonės konsultacijai. Turėjome apytiksliai pusantros valandos pokalbį, per kurį man pavyko išsiaiškinti mane ribojančius veiksnius, susidėlioti veiksmų planą, ką turėčiau daryti, kad pašalinčiau ribojančius veiksnius. Esu labai nustebintas, kad konsultacija tuo nesibaigė, gaunu nuolatinį rūpestį, kad veiksmai būtų pritaikyti, tas jau duoda atitinkamų rezultatų“. 

Donatas Brikas


TAVO GREITASIS 

( RE ) STARTAS