> Apie

Sveiki, 

Smagu, kad užsukote į asmeninį Ritos Regalės puslapį !  :)

 

Esu lektorė, koučerė, pokyčių ir streso valdymo ekspertė ir savo gyvenimo misiją sieju su tikslu padėti pagalbos ieškantiems žmonėms greičiausiu ir efektyviausiu būdu išsispręsti visas problemas.

Konsultuoju asmeniškai bei vedu seminarus-mokymus gyvai ir internetu. Talkinu visų lygių vadovams, vadybininkams ir visiems kuriantiems vertę atrasti tinkamiausius sprendimus savo ar įmonės veiklos efektyvumui didinti. 

Turiu talentą labai greitai identifikuoti  pačių  įvairiausių veiklų,  procesų ar asmenybės augimą ribojančius veiksnius  ir padedu surasti optimaliausią sprendimą jiems likviduoti.

Mano veiklos esmė - dalintis dešimtmečiais kauptomis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis, holistiniu požiūriu, gilesnėmis įžvalgomis, nuoširdžiu dėmesiu, atviru bendravimu ir priėmimu, palaikymu ir spaudimu ( čia tuomet kai veikiu iš pokyčių trenerės pozicijos :)) bei asmenine patirtimi ir kompetencija šiose srityse:

•          verslo administravimas ( nuo 1993m.);

•          reklama, rinkodara ( nuo 1997m.);

•          nuosavo verslo kūrimas ( nuo 1999m.);

•          psichologija, konsultacinis koučingas (nuo 2009m.);

•          pokyčių valdymas, asmenybės ugdymas (nuo 2013m.);

•          internetiniai projektai, infoverslas, autoriniai mokymai ir seminarai ( nuo 2014m.)

 

Pastarąjį savo gyvenimo dešimtmetį tapatinu su gilesniu asmeninės misijos šioje planetoje suvokimu, kurį labai gražiai man nusako senovės kinų išmintis:

“Jei planuoji metus į priekį - sėk ryžius. Jei dešimtmetį - sodink medžius. Jei amžinybę - mokyk žmones.”

Nuo 1999 metų turiu nuosavą verslą. Patikėkite teko praeiti ir ugnį, ir vandenį – nuo sėkmingos verslo pradžios iki visų įmonės vystymo etapų ir krizių, kurios užklupo tiek dėl žmogiškųjų išteklių valdymo, tiek dėl finansinio nepritekliaus, tiek dėl idėjų trūkumo.

Pirmasis mano formalus išsilavinimas yra lengvosios pramonės inžinierė. Tačiau, kai gyvenime teko susidurti su verslo bei asmeninio gyvenimo sunkumais, atsakymų pradėjau ieškoti: psichologijos, marketingo vadybos magistrantūros studijose, daugybėje kursų ir seminarų, pradedant stipraus mąstymo technikos įvaldymu, asmenybės ugdymu, konsultaciniu koučingu ir t.t. Tam paskyriau daugiau nei 15 metų, per kuriuos sukaupiau didelį žinių ir įgūdžių bagažą. Kiekvieną naujai išmoktą techniką patikrinau ir išbandžiau praktiškai realiame gyvenime. Taigi atrinkau ir pristatau Jums tik efektyviausią metodiką.

Turiu du vaikus: 12 metų sūnų ir 21 metų dukrą. Dukra šiuo metu studijuoja psichologiją Londono universitete.

Laisvalaikiu mėgstu keliauti. Esu aplankiusi daugelį pasaulio šalių iš kurių ko gero man egzotiškiausia buvo Kombodža, o simpatiškiausia- Kalifornija. Dievinu kalnų slidinėjimą ir geras knygas.

Ir dar noriu pasidalinti viena savo įžvalga: labai dažnai žmogaus patirtis ir išsilavinimas (kurį paliūdija diplomai, sertifikatai, moksliniai laipsniai ir t.t.) nieko bendro neturi su kompetencija, su mokėjimu meistriškai atlikti darbą. Ko gero visi savo artimoje aplinkoje turime daugybę diplomuotų, sertifikuotų specialistų, kurių kompetencija labai abejojame, nes matome kaip jie gyvena, dirba, kokios jų vertybės ir kokie jų veiklos rezultatai. Todėl mano giliu įsitikinimu apie kompetenciją geriausia kalba atlikti darbai ir klientų atsiliepimai.

Nuoširdžiai, Rita Regalė

 

ŽINIASKLAIDOJE:


http://valstietis.lt/antra-kategorija/jei-visi-vadovautumes-desimcia-dievo-isakymu/

https://www.facebook.com/Alfa.lt/videos/10155073900792385/

http://www.alfa.lt/straipsnis/49803795/per-streso-valdyma-i-save

http://etaplius.lt/stresas-baubas-kuri-imanoma-iveikti/

http://www.diena.lt/naujienos/sveikata/psichologija/streso-valdyma-i-save-675132#.VNzhgPmUdzU

http://klaipeda.diena.lt/naujienos/sveikata/psichologija/streso-valdyma-i-save-675132#.VNzU6PmUdzU

http://psichika.eu/blog/per-streso-valdyma-save/

https://youtu.be/AwEAhUNQpG8

Parsisiųskite NEMOKAMĄ Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:

Parsisiųskite NEMOKAMĄ  Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

 Artimiausi 2018 m. Ritos Regalės SEMINARAI, MOKYMAI, RENGINIAI

Nauja Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !

Nauja Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

 Artimiausi 2018 m. Ritos Regalės SEMINARAI, MOKYMAI, RENGINIAI

Atsiliepimai

Noriu padėkoti Ritai viso mūsų kolektyvo vardu už puikią visos komandos motyvaciją. Po iš ties puikių mokymų kolektyvas kibo į darbus tarsi visi kolektyvo nariai būtų grįžę iš atostogų, jautėsi ryškus nuotaikos pakylėjimas, kas puikiai atsiliepė galutiniame rezultate, t.y. darbo kokybėje. Ačiū už įkvėpimą ir motyvaciją tobulėti, judėti ir netrypčioti vienoje vietoje, o dairytis aplinkui ir matyti perspektyvą.

 

„Pabo Latino“ klubo vadovas Gintas Teslia

„Jau kurį laiką buvau sunerimusi dėl nesusikalbėjimo su kolegomis. ” Jie, manęs, vadovo – negirdi …”  ir todėl keliaujame  skirtingais keliais ir vertybės atrodė ne visai tos, apie kurias svajojome pradėdami…taip tikslų nepasieksime… Rita pasiūlė išvynioti tą miglotų emocijų kamuolį: tobulai ilgai klausėsi,  nenuilstamai kreipė prie vertybių išgryninimo. Situacija išsidėliojo, vieni kitus supratome labiau. Dabar esame gerokai laimingesni ir darome tai, apie ką svajojom“. 

 

Daiva Daugvilienė

“Norėdamas efektyvinti savo paties ir savo įmonės veiklą, priėmiau Ritos pasiūlymą įmonės konsultacijai. Turėjome apytiksliai pusantros valandos pokalbį, per kurį man pavyko išsiaiškinti mane ribojančius veiksnius, susidėlioti veiksmų planą, ką turėčiau daryti, kad pašalinčiau ribojančius veiksnius. Esu labai nustebintas, kad konsultacija tuo nesibaigė, gaunu nuolatinį rūpestį, kad veiksmai būtų pritaikyti, tas jau duoda atitinkamų rezultatų“. 

Donatas Brikas