PRAKTINIS SEMINARAS

 

5EŽ METODAS bet kokiai problemai išspręsti !

Šiame webinare atskleistas metodas, kurio principais remiasi visa psichoterapija ir visos sėkmingos saviugdos mokyklos.

Tai 5 esminiai žingsniai, kuriuos naudodami galėsite lengviau, greičiau ir efektyviau susitvarkyti su bet kokia nesėkme ir išsispręsti visas sudėtingas situacijas.

O taip pat:

ü  Sužinosite, kuo sudėtingose situacijose skiriasi sėkmingo ir nesėkmingo žmogaus mąstymas.

ü  Pasidalinsiu asmeniniais pavyzdžiais bei praktiniais patarimais.

ü  Tikiu, kad po mokymų geriau suprasite savo realias galimybes ir ryžtingiau imsitės keisti Jus netenkinančią situaciją.

Webinarą veda: Rita Regalė

Trukmė: 60 min.

Dėl mokymų Jūsų organizacijai arba webinaro įrašo įsigijimo prašome kreiptis  el. paštu info@spendimai.lt, tel. +370 663 66766

 

Parsisiųskite NEMOKAMĄ Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:

Parsisiųskite NEMOKAMĄ  Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knygą:
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

2019 metais

Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !

Ritos Regalės ir Rasos Sagės e-knyga! Parsisiųskite dabar NEMOKAMAI !
Jūsų vardas *:

El. paštas *:

Telefonas:

2019 metais

Atsiliepimai

Prieš pradedant 21 d. pokyčių programą buvau visiškai be energijos, viskas slydo iš rankų ir iš po kojų... Ši programa buvo raktas į naują, kitoki gyvenimą, pradėjau geriau suprasti save ir kitus, atsirado pasitikėjimas savo jėgomis, pasikeitė laisvalaikis ir atsirado DAUG geresne emocine ir fizine būsena! DĖKOJU JUMS RITA !

Artūras J.

Noriu padėkoti Ritai viso mūsų kolektyvo vardu už puikią visos komandos motyvaciją. Po iš ties puikių mokymų kolektyvas kibo į darbus tarsi visi kolektyvo nariai būtų grįžę iš atostogų, jautėsi ryškus nuotaikos pakylėjimas, kas puikiai atsiliepė galutiniame rezultate, t.y. darbo kokybėje. Ačiū už įkvėpimą ir motyvaciją tobulėti, judėti ir netrypčioti vienoje vietoje, o dairytis aplinkui ir matyti perspektyvą.

 

„Pabo Latino“ klubo vadovas Gintas Teslia

“Norėdamas efektyvinti savo paties ir savo įmonės veiklą, priėmiau Ritos pasiūlymą įmonės konsultacijai. Turėjome apytiksliai pusantros valandos pokalbį, per kurį man pavyko išsiaiškinti mane ribojančius veiksnius, susidėlioti veiksmų planą, ką turėčiau daryti, kad pašalinčiau ribojančius veiksnius. Esu labai nustebintas, kad konsultacija tuo nesibaigė, gaunu nuolatinį rūpestį, kad veiksmai būtų pritaikyti, tas jau duoda atitinkamų rezultatų“. 

Donatas Brikas


TAVO GREITASIS 

( RE ) STARTAS